ПРОЄКТ "ДЛЯ ТИХ, ХТО ЧЕКАЄ..."

15 лют. 2024
У Попельнастівський громаді Олександрійського району Кіровоградської області триває робота над проєктом «Для тих, хто чекає…»

Робоча група Психологічного хабу, фахівці-консультанти КУ "ІРЦ", провела дослідження для виявлення проблем та психологічних потреб дітей та підлітків (включно з внутрішньопереміщеними особами), які проживають у Попельнастівській громаді. Дослідження охопило близько 100 дітей, батьки яких є військовими, загиблими чи зниклими безвісти. Дослідження допомогли визначити, проаналізувати проблеми даної категорії населення, які постраждали від подій, спричинених воєнними діями. Надалі плануються корекційно-реабілітаційні заняття, які будуть корисними не тільки дітям, а й членам їхніх родин.