15 лют. 2024

ПРОЄКТ "ДЛЯ ТИХ, ХТО ЧЕКАЄ..."

У Попельнастівський громаді Олександрійського району Кіровоградської області триває робота над проєктом «Для тих, хто чекає…»
15 січ. 2024

Проєкт «Для тих, хто чекає…»

Попельнастівській громаді Олександрійського району Кіровоградської області на базі комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» (керівник Нощенко К.М.) працює Психолоічний хаб, який реалізує проєкт «Для тих, хто чекає…» за ініціативи начальника відділу освіти Симоненко В.В. та підтримки спонсорів в рамках програми «Ми підтримуємо Україну», а саме: - Польсько-Американській Фундації Свободи, яку виконує Освітня Фундація «За демократію» та Асоціація фундації громади Gołdap (керівник проєкту Збігнєв Меруньски).
20 черв. 2023

Літо- 2023

Наближаємо ПЕРЕМОГУ!
16 черв. 2023

Екскурсія до міста Полтава

16 червня 2023 року здобувачі освіти Червонокам'янського ліцею здійснили екскурсійну поїздку до Полтавської області.
1 черв. 2023

Міжнародний день захисту дітей

На заході "Гордість Попельнастівської громади 2023" були відзначені найкращі, найталановитіші та найуспішніші здобувачі освіти.
17 трав. 2023

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Протягом 10-11 травня 2023 року на базі Червонокам'янського ліцею відбувся І (на рівні громади) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").
1 квіт. 2023

Обласна Гімназіада

Здобувачі освіти Куколівського ліцею представляли Попельнастівську громаду на обласних змаганнях Гімназіади з баскетболу 3×3 серед дівчат
31 бер. 2023

Нарада вчителів фізичної культури

В режимі онлайн відбулась нарада вчителів предмету "Захист України"
25 бер. 2023

Обласна Гімназіада

Збірна команда Попельнастівської сільської ради виборола І місце!
1 бер. 2023

Обдарована молодь

Учениця 10 класу Попельнастівського ліцею Жидулова Софія стала учасницею ІІІ, обласного, етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.