Міжнародний день захисту дітей

1 черв. 2022
31.05.2022 року на базі Червонокам'янського ЗЗСО І-ІІІ ступенів - позашкільний центр відбувся захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Для здобувачів освіти було організовано шоу мильних бульбашок, розважальну програму "Щенячий патруль" та естафети.
Захід проведено за підтримки сільського голови Олега ВОЛЯНСЬКОГО та першого заступника сільського голови Олександра ТРУША, за участю начальника відділу освіти Віти СИМОНЕНКО, директора КУ «ЦНСП» Ірини СОРОКУН та їх колег, а також старости Червонокам’янського старостинського округу Людмили ТЕЛИЧКО.
Дитинство – найщасливіший час для багатьох з нас, ми завжди з теплими почуттями згадуємо роки нашої молодості й дитинства, так давайте ж робити всі зусилля, щоб наші діти, діти нашого часу могли з посмішкою через кілька років згадувати ті роки, коли вони були маленькими, коли вони росли, і входили в доросле життя. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в життя.
Бажаємо вам, дорогі діти, вашим батькам та рідним міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай усі мрії і задуми завжди збуваються!