Всеукраїнський день дошкілля!

26 вер. 2021
Щиросердечно вітаємо працівників дошкілля із професійним святом!!!

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Попельнастівської сільської ради!          Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем вихователя та всіх дошкільних працівників.    Безперечно, дошкільний вік - особливо важливий.        Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.    Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майбутнє. Той фундамент, який закладається з самого дитинства, служить опорою і основою в подальшому житті.       Щиросердно вітаємо зі святом всіх працівників дошкільних установ громади, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям!        Зичимо вам міцного здоров'я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.