21 лют. 2023

Міжнародний день рідної мови

Для українців рідна мова – це не просто сукупність слів, а й могутня зброя у боротьбі з ворогом.
30 січ. 2023

День пам'яті Героїв Крут

105 років тому кілька сотень добровольців зупиняли ворога біля столиці України. Вистояли, затримали, дали час молодій Українській Народній Республіці отримати міжнародне визнання та допомогу.
19 груд. 2022

День Святого Миколая

До вихованців Попельнастівського ЗДО "Капітошка" завітай найсправжнісінький Святий Миколай!
27 жовт. 2022

Рейди до залучення здобувачів освіти до навчаня

На території Попельнастівської сільської ради почали проводити рейди по перевірці залучення здобувачів освіти до навчальних занять. Сім'ї, де діти рідко з'являються на онлайн навчанні попередньо відвідують директори закладів освіти, психологи, працівники служби у справах дітей та поліцейські офіцери громад
30 вер. 2022

День працівників освіти

30 вересня 2022 року вся освітянська родина Попельнастівської територіальної громади зібралася у Будинку культури Червонокам'янського старостинського округу, щоб вшанувати кращих педагогів та працівників закладів освіти.
1 черв. 2022

Міжнародний день захисту дітей

31.05.2022 року на базі Червонокам'янського ЗЗСО І-ІІІ ступенів - позашкільний центр відбувся захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.
15 бер. 2022

Психологічний хаб Попельнастівської ОТГ

На базі комунального закладу "Інклюзивно-ресурсний центр" Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області функціонує психологічний хаб.
16 лют. 2022

День Єднання

16 лютого - День Єдності!
10 січ. 2022

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021-2022 навчальному році

29 груд. 2021

Спроможна школа для кращих результатів