Відділ освіти Попельнастівської сільської ради Олександрійського району

Управління освіти Кіровоградської міської ради

19 бер. 2021

Поезія - це завжди неповторність....

19.03.2021 на честь Дня народження однієї з найвідоміших жінок сучасності, української поетеси - Ліни Костенко серед закладів освіти Попельнастівської сільської ради відбулася низка заходів.
17 бер. 2021

Змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат

17.03.2021 року на базі Куколівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО було проведено зональні (обласні) змагання "Гімназіада" з баскетболу 3×3 серед дівчат.
12 бер. 2021

Шевченку 207

Вшанування пам'яті Кобзаря
4 бер. 2021

Проведено І етап "Гімназіади" з настільного тенісу

04.03.2021 року на базі Олександрівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів було проведено І (зональний) етап "Гімназіади" з настільного тенісу серед закладів загальної середньої освіти Попельнастівської сільської ради.
17 лют. 2021

Проведено ІІ етап (на рівні громади) ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

З метою підвищення загальної мовної культури 16 лютого 2021 року було проведено ІІ етап (на рівні громади) ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в якому взяли участь 10 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Попельнастівської сільської ради.