Всесвітній День Землі

20 бер. 2021
20 березня на базі Улянівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відзначили Всесвітній День Землі.

Ми живемо на найдивовижнішій планеті - планеті світлих сонячних ранків, яскравих лагідних днів і тихих зоряних ночей, що пахнуть м'ятою. На планеті, що дарує найщиріші почуття і щастя тим, хто шанує, любить та оберігає її! 20 березня в нашій країні відзначається Всесвітній День Землі! Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи на наш спільний дім. Тому діти зібрались на екологічній станції "Доля планети в наших руках!", щоб не раз нагадати всім про необхідність збереження навколишнього середовища і планети в цілому. Під час гри діти гідно проходили завдання. Учні показали свою кмітливість, спритність, швидкість, бажання перемагати та працювати разом.