Проведено ІІ етап (на рівні громади) ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

17 лют. 2021
З метою підвищення загальної мовної культури 16 лютого 2021 року було проведено ІІ етап (на рівні громади) ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в якому взяли участь 10 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Попельнастівської сільської ради.

Здобувачі освіти продемонстрували глибокі знання про творчість Т.Г. Шевченка та були нагороджені грамотами та подяками відділу освіти Попельнастівської сільської ради. Вітаємо з перемогою Голуб Марію, ученицю 5 класу Добронадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Коханського Миколу, учня 11 класу Червонокам'янського ЗЗСО І-ІІІ ст. -ПЦ.